Enerteks
Sākumlapa Akcijas Jaunumi Piegāde Par kompāniju Kontakti
Grozs
Jūsu grozā
0 prece(s)
Kontakti
SIA "jo-jo.lv"
Reģ.Nr.41503048692
Ģimnāzijas iela 34/36-1a, Daugavpils, Latvija, LV-5401

Tālr. +37165407201
mob. +37126189090
info@jo-jo.lv


 Darba laiks
Pirmdiena no 9.00 - līdz 19.00
Otrdiena no 9.00 - līdz 19.00
Trešdiena no 9.00 - līdz 19.00
Ceturdiena no 9.00 - līdz 19.00
Piektdiena no 9.00 - līdz 19.00
Sestdiena no 10.00 - līdz 17.00
Svētdiena no 10.00 - ldz 14.00
SākumlapaPar mums
jo-jo.lv

Firma "jo-jo.lv" ir dibināta 2009. gadā. Firmas darba galvenie virzieni - kancelejas preču ražošana un realizācija, žalūziju ražošana un realizācija. Piedāvājam Jums katalogu, kurā Jūs atradīsiet pašas pieprasītākās preces darbam un mācībām. Sakarā ar sortimenta pastāvīgo atjaunošanu un paplašināšanu mūsu firmas piedāvājums ir daudz plašāks, nekā sniegts katalogā. Sīkāku informāciju par precēm un pakalpojumiem Jūs vienmēr spēsiet iegūt, piezvanot mums vai sazinoties pa elektronisko pastu.Kancelejas preces - vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība

SIA "jo-jo.lv" sortimentā iekļauti vairāk kā 14 tūkstoši nosaukumi.

Tās ir augstas kvalitātes kancelejas preces ofisam, bērniem un skolēniem, tas ir papīra produkcijas, prezentāciju iekārtas un skolas tāfeļu pati plašākā izvēle.

Kancelejas preču sortiments ofisam ļauj kompleksi risināt nodrošināšanas jautājumus klientam ar jebkurām prasībām kvalitātei. Viss, kas nepieciešams mūsdienīga ofisa darbam - no piezīmju papīra līdz augstas kvalitātes papīram kopēšanai, no caurdura līdz papīru iznīcinātājam, no dzēšgumijas līdz lieliskam dāvanu komplektam, to visu Jums piedāvā firma "jo-jo.lv".

Skolas sortiments iekļauj sevī ne tikai ikdienā nepieciešamos skolas piederumus, bet arī preces bērnu, sākot no pašiem mazākajiem, radošu spēju attīstībai un jaunradei, viņu talantu izpausmei, sākot no pašiem mazākajiem.

Preces māksliniekiem, preces noformētājiem un hobija produktus pārstāvēti ar poligrāfiskā, mākslinieciskā, akvareļu papīra un kartona, krāsu, otu, audeklu un citu preču izmantošanas daudzpusīgām iespējām.Žalūziju izgatavošana un uzstādīšana

Firma "jo-jo.lv" jau 6 gadus ražo dažādu veidu un konstrukciju žalūzijas - vertikālās, horizontālās, ruļļu, aizsargžalūzijas, kuras aprīkotas ar mūsdienīgiem vadības mehānismiem. Žalūzijas tiek izgatavotas minimālos termiņos, garantijas apkalpošana tiek nodrošināta 2 gadu laikā, pēc tam nodrošinām arī pēcgarantijas servisu. Mēs sniedzam profesionālas speciālistu konsultācijas, izbrauksim uz objektu, ņemot vērā Jūsu individuālās prasības izgatavosim un uzstādīsim žalūzijas, radot mājīgumu un komfortu Jūsu mājās vai ofisā.
Lāzergravēšana, lāzergriešana, zīmogu un spiedogu izgatavošana


SIA "jo-jo.lv" izgatavo visa veida zīmogus un spiedogus, kā arī plašā izvēlē piedāvā automātiskos korpusus un zīmogu piederumus. Mūsu lāzeraparatūras sistēma ļauj veikt maksimāli precīzu un kvalitatīvu gravēšanu uz dažādu veidu materiāliem (organiskā stikla, plastmasas, koka, metāla, stikla, papīra). Lāzera priekšrocības ir precizitāte, ātrums un plašais apstrādājamo materiālu klāsts - akmens, akrils (organiskais stikls), āda, gumija, keramika, koks, korķis, metāls, plastmasa, sintētiskie materiāli, stikls, saplāksnis un citi. Ar lāzergravieri mēs varam gravēt (izgatavot plāksnes, marķēt detaļas, personalizēt dāvanas), gan griezt (izgatavot akrila burtus, kartona maketus un modeļus), kā arī uz lietišķajām dāvanām un suvenīriem izvietot Jūsu firmas simboliku.
MŪSU MISIJA:
Radīt komfortus apstākļus efektīvam intelektuālam darbam.